1. خانه
  2. /
  3. دسته‌بندی نشده
  4. /
  5. آشنایی بیشتر با سبک ها و مدل های پرده

نقش پرده در دکوراسیون

امروزه، برای معماری وزیبا سازی پنجره ها امکانات قابل توجهی در اختیار شماست. این امکانات به نسبت گذشته بیشتر شده است. با صرف وقت و دقت عمل و توجه به علاقیات شخصی به نتیجه های خوبی خواهید رسید. ابتدا، کمی به خود پنجره توجه کنید. اگر از معماری زیبایی و با ارزشی برخوردار است، یا مشرف به منظره ی رویایی است، یا نور پردازی فوق العاده ای دارد بهتر است که دست به ترکیب آن نزنید. در این قسمت انتخاب پرده یکی از تاثیر گذار ترین حالت جلوه دهنده به محیط محصوب میشود.

 

عوامل انتخاب پرده ی مناسب

علاوه بر زیبایی پرده ها ویژگی های دیگری همچون؛ از هدر انرژی جلو گیری میکند و هم با در نظر گرفتن علاقه ی شخصی در حضور نور در محیط را کنترل کرد، همچنین می توان پوششی طراحی کرد که از جذابیت پرده نکاهد و اگر پنجره ی مورد نظر شما چندان جالب نیست، می توانیم با راهکار های خلاقانه آن را جالب توجه بوجود بیاورید.

 

چشم انداز و تاثیرات پرده در دکوراسیون

پرده دریچه هایی است به نور و زیبایی دنیای بیرون. علاوه بر این، اندازه و جایگاه آن نیز چشم انداز درونی اتاق را بارز و چشمگیر می نماید. پس فراموش نکنید که برای پنجره باید در طراحی نقشی اساسی قائل بود.

پوشش پارچه ای برای پنجره ها

هنگامی که پارچه ی مطابق سلیقه ی خود را انتخاب می کنید به این نیز بیاندیشید که گذر زمان چه بر سر آن خواهد آورد. پارچه وقتی بر پنجره آویخته شد در معرض آسیب آفتاب و خاک خواهد بود. هرچند که هیچ پارچه ای برای همیشه دوام نمی آورد ولی می توان عمر آن را با انتخاب و مواظبت درست، دراز تر کرد.

برای ثبت سفارش پیام بدید.